СВЯТКОВІ ЗАХОДИ ДО 8 БЕРЕЗНЯ

Дата: 06.03.2021 08:13

Міжнародний жіночий день 8 березня – свято весни, любові та краси, свято, яке відзначають жінки у всьому світі. Це свято не обійшло увагою і жінок Бочечківської громади.

04 - 05 березня в закладах культури Бочечківської сільської ради відбулися святкові заходи з нагоди Міжнародного жіночого дня 8 Березня — свята весни, любові та краси.

З теплими словами передсвяткових побажань теплих сонячних ранків, спокою, родинного щастя, тепла та затишку до присутніх у залі жінок звернулись Бочечківський сільський голова Віктор БОРОШНЄВ, перший заступник сільського голови Віктор СИТНИКОВ, заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександр КИРІЙ.

З нагоди свята Віктор БОРОШНЄВ вручив квіти, подяки та цінні подарунки жінкам від народного депутата України, лідера політичної партії «Наш край» Андрія Леонідовича ДЕРКАЧА. За самовіддану працю, високий рівень професійної майстерності, високе почуття обов’язку, душевне тепло, людяність, були нагороджені: Грищенко Ганна Євтухівна – ветеран праці Бочечківської сільської територіальної громади; Кущенко Ганна Михайлівна – ветеран праці Бочечківської сільської територіальної громади; Лапузіна Тамара Іванівна – фельдшер Духанівського ФАПу КНП «Бочечківська ВЗП-СМ» Бочечківської сільської ради; Третьякова Наталія Михайлівна – директор Бочечківського будинку культури; Шиленко Юлія Михайлівна- акушерка Сахнівського ФАПу КНП «Бочечківська ВЗП-СМ» Бочечківської сільської ради.

Незабутні святкові концерти жінкам подарували солісти, аматорські колективи закладів культури Бочечківської сільської ради з побажаннями добробуту й злагоди, краси та кохання, невичерпної творчої енергії та нових професійних досягнень.

Тож, дорогі жінки, нехай втілюються у життя ваші найзаповітніші мрії, нехай поруч з вами завжди будуть лише щирі люди, щоб кожен прийдешній день ви зустрічали з посмішкою, з передчуттям радості, із впевненістю і спокоєм!

Фото без опису     Фото без опису

Фото без опису    Фото без опису