Пам'ять про Т.Г.Шевченка вічна...

Дата: 09.03.2021 09:34

Минають віки, стираються написи на камені, тліють книги, руйнуються будівлі, але слово Шевченка живе і вічне. Його творчість зігріта гарячою любов’ю до рідної землі, її пригнобленого народу, жінки-трудівниці.

З нагоди 207 річниці з Дня народження Т.Шевченка у Бочечківському НВК розпочалася декада національно-патріотичного виховання під гаслом «Шевченкове слово лунає». Із 01.03.2021 по 04.03.2021 учителями-предметниками та класними керівниками було проведено ряд заходів: години спілкування: «Т.Шевченко в історії України» (9кл.), «Мій Шевченко» (5 кл.), «Мотиви патріотизму у творчості Т.Шевченка та Ліни Костенко» (7 кл.), літературний квест «Шлях Т.Шевченка» (6 кл.), усний журнал «Жінки і кохання Т.Шевченка» (11 кл.), вікторина «Шевченко і його твори» (10 кл), літературне читання «Вінок Кобзареві».