Відбулась нарада з керівниками закладів соціальної сфери Бочечківської сільської ради

Дата: 11.03.2021 10:45

11 березня Бочечківський сільський голова Віктор БОРОШНЄВ та заступник голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександр КИРІЙ провели нараду з керівниками закладів соціальної сфери Бочечківської сільської ради.

Участь у нараді взяли керуючий справами виконавчого комітету Ірина ЛУЧЕНКО, начальник відділу соціального захисту населення Людмила ШИЛЕНКО, директор територіального центру соціального обслуговування населення Тетяна НЕСТЕРЕНКО, головний спеціаліст (юрисконсульт) Марина ЛАРІОНОВА.

Під час наради обговорено ряд важливих питань у напрямку надання соціальних послуг, а саме: про ефективну співпрацю установ соціальної сфери, фінансування закладів соціальної сфери, організацію роботи з вивчення потреб мешканців громади в соціальних послугах, надання послуг територіальним центром, а також перспективи реорганізації територіального центру соціального обслуговування населення в центр надання соціальних послуг.

Нарада відбулась конструктивно, учасники наради обговорили важливі питання, які виникають в процесі роботи, проблеми та перспективи розвитку.

Фото без опису     Фото без опису