14 БЕРЕЗНЯ - ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОГО ДОБРОВОЛЬЦЯ

Дата: 12.03.2021 14:15

Шановні бійці добровольчих батальйонів, добровольці ЗСУ, Нацгвардії, МВС та СБУ!

Щороку 14 березня наша країна відзначає День українського добровольця. Свято встановлено 17 січня 2017 року Постановою Верховної Ради України, з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, підвищенню суспільної уваги і турботи про учасників добровольчих формувань.

Добровольці - справжні Герої України, які першими стали на захист Батьківщини, не чекаючи на мобілізацію, першими записалися у добровольчі батальйони, пішли у Нацгвардію та Збройні сили, щоб зупинити агресора.

Це свято людей, які свідомо, за покликом власного серця захищають рідну землю від загарбників. Для них, українських воїнів-добровольців, захист своєї Батьківщини– найвища честь, покликання, обов’язок.

Сьогодні пліч-о-пліч з військовослужбовцями Збройних сил України вони продовжують боронити українську землю від агресора.

Тож прийміть щирі вітання з нагоди Дня українського добровольця із побажаннями завжди залишатися принциповими та мужніми. Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, злагоди і благополуччя у Ваших родинах, удачі у всіх починаннях та мирного неба на нашій землі!

Дякуємо кожному з Вас, хто ризикуючи власним життям, з честю і гідністю виконує свій громадянський і військовий обов'язок, мужньо протистоїть ворогу.

Ми віримо в мирне майбутнє України!

Бочечківський сільський голова Віктор БОРОШНЄВ та старости