Команди з с.Бочечки та с.Козацьке зустрілись з командами м.Буринь та с.Кузьки у відкритій першості з міні-футболу

Дата: 31.03.2021 19:31

У неділю, 27 березня, збірні команди с.Бочечки та с.Козацьке взяли участь у відкритій першості Попівської сільської ради з міні-футболу.

На міні-футбольному полі зі штучним покриттям у селі Козацьке зустрілись 4 команди (з с.Бочечки, с.Козацьке, м.Буринь та с.Кузьки).

Підтримували команди Бочечківський сільський голова Віктор Борошнєв, заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександр Кирій та начальник відділу освіти, культури і туризму, молоді та спорту Світлана Степаненко. Віктор Борошнєв подякував учасникам за надзвичайно цікаву гру та побажав великої удачі, наполегливості, наснаги та перемоги, успіхів у всіх звершеннях.

За результатами змагань команда с.Бочечки посіла ІІ місце, а команда с.Козацьке – ІІІ місце в змаганнях.

Змагання проходили без глядачів і з дотриманням усіх карантинних вимог.