7 квітня 2021 року відбулася онлайн-нарада учителів початкових класів закладів середньої освіти Бочечківської сільської ради, Дубов’язівської селищної ради, Попівської сільської ради

Дата: 08.04.2021 16:06

7 квітня 2021 року відбулася онлайн-нарада учителів початкових класів закладів середньої освіти Бочечківської сільської ради, Дубовязівської селищної ради, Попівської сільської ради на тему: "Оцінювання результатів навчання у 3-4-х класах Нової української школи". Спікеркою наради була Людмила Очкурова, директор КУ «Бочечківський ЦПР ПП».

Упродовж онлайн-наради  учасники обговорили  питання:

• Нормативно-правове забезпечення, особливості оцінювання учнів 3-4 класів НУШ та звільнення від ДПА учнів 4-х класів загальноосвітньої школи у 2020/2021 навчальному році.
  • Основні аспекти формувального та підсумкового оцінювання, які необхідно враховувати до затвердження методичних рекомендацій у новій редакції МОН України.
  • Індивідуальна освітня траєкторія здобувача початкової освіти: принципи побудови, методи і форми реалізації.
  • Фото без опису    Фото без опису