УРЯД ЗАТВЕРДИВ ПЛАН ЗАХОДІВ НА 2021 РІК З РЕАЛІЗАЦІЇ СТРАТЕГІЇ КОМУНІКАЦІЇ У СФЕРІ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

Дата: 15.04.2021 13:37

Відповідне розпорядження, розроблене Міністерством культури та інформаційної політики, Уряд ухвалив на своєму засіданні

«Українці мають розуміти, що прагнення до ЄС – це не тільки економічна спроможність і підвищення рівня життя, а й наслідування європейських цінностей та ментальності. Стратегія спрямована всебічно поінформувати населення про європейську інтеграцію і її вплив на Україну. Ми маємо бути обізнані про напрямок, яким рухаємося», – прокоментував Міністр культури та інформаційної політики Олександр ТКАЧЕНКО.

Планом передбачена низка заходів для підвищення рівня поінформованості громадян України про європейські цінності та стандарти. Зокрема буде проведено роз’яснювальну кампанію про основні європейські цінності та їх значення для побудови успішної європейської держави, зв’язок між реформами, виконанням Угоди про асоціацію між Україною та ЄС та позитивними змінами в житті громадян нашої країни.

У межах кампанії планується виготовити аудіовізуальну, друковану продукцію та розмістити її в ефірі загальнонаціональних теле- та радіоканалів, в Інтернеті, зокрема у соціальних мережах, громадських місцях у форматі внутрішньої та зовнішньої реклами.

Для формування у молоді усвідомленої підтримки курсу європейської інтеграції заплановано:

- регулярне інформування через веб-ресурси та соціальні мережі про європейські цінності з використанням інтерактивних форматів;

- проведення тематичних заходів (лекцій, уроків, конкурсів, екскурсій, вікторин, флеш-мобів та ін.) для пропагування європейських цінностей;

- продовження навчального курсу з питань європейської інтеграції України для учнів закладів загальної середньої освіти.

За матеріалами: https://www.kmu.gov.ua/news/mkip-uryad-zatverdiv-plan-zahodiv-na-2021-rik-z-realizaciyi-strategiyi-komunikaciyi-u-sferi-yevropejskoyi-integraciyi