ЛЮДМИЛА ЗЕРНИЧЕНКО: СПІВПРАЦЯ СЛУЖБ У СПРАВАХ ДІТЕЙ РАЙОНУ Є ГАРАНТОМ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЗАХИСТУ ЗАКОННИХ ПРАВ ТА ІНТЕРЕСІВ ДІТЕЙ

Дата: 15.04.2021 13:39

На цьому зауважила тимчасово виконуюча обов’язки голови райдержадміністрації Людмила ЗЕРНИЧЕНКО в ході робочої наради з питань передачі службою у справах дітей райдержадміністрації особових справ дітей-сиріт та дітей, позбавлених, батьківського піклування службі у справах дітей Бочечківської сільської ради

Присутні обговорили  питання організації роботи з обліку дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах тощо та надані методичні рекомендації щодо функцій служб у справах дітей району. Відповідно до наказу Міністерства соціальної політики України №48 від 06.02.2021 року службі у справах дітей Бочечківської сільської ради передані особові справи  17 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Наприкінці наради начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Тетяна ТОЧИЛЕНКО зазначила, що захист прав дітей — одне з головних завдань служби у справах дітей  Конотопської районної державної адміністрації в процесі децентралізації.

За інформацією: http://knt.sm.gov.ua/index.php/uk/8-novini/15328-lyudmila-zernichenko-spivpratsya-sluzhb-u-spravakh-ditej-rajonu-e-garantom-zabezpechennya-zakhistu-zakonnikh-prav-ta-interesiv-ditej