Чарівні барви дитячої творчості

Дата: 19.04.2021 10:28

З 15 березня по  15 квітня 2021 року пройшов обласний конкурс творчо обдарованих  дітей і підлітків «Чарівні барви Сумщини».

Вихованці Комунального закладу позашкільної освіти Бочечківської сільської ради «Центр дитячої та юнацької творчості»,  учні закладів загальної середньої освіти Бочечківської сільської ради також презентували на конкурс  чудові вироби, вклавши у роботу всю свою майстерність, даруючи весняний настрій та кольорові барви своєї творчої душі. Журі відзначило роботи юних митців у кількох номінаціях. Тож маємо такі результати:

у номінації «Витинання» - «На Великдень сонце грає», вікова категорія 7-12 років:

ІІ місце -  КОВАЛЕНКО Юліана, вихованка гуртка «Креативне рукоділля» Центру дитячої та юнацької творчості,  учениця Козацького навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад».

у номінації «Декоративно-художній розпис»-«Весняні птахи», вікова категорія 7-12 років

ІІІ місце - СЕРЕДА Євгенія, вихованка гуртка  «Креативне рукоділля» Центру дитячої та юнацької творчості (керівник Ірина Зимовець), учениця Козацького навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад».

у номінації «Народна лялька» -«Лялька Масляна», вікова категорія  7-12 років:

- ІІІ місце -БЕРЕЗІНА Дар’я,  учениця  Бочечківського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад»(керівник Людмила Хованова);

- ІІІ місце - НЕМЕШ КАРІНА, учениця   Духанівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад»(керівник Людмила Лавриненко).

Центр дитячої та юнацької творчості Бочечківської сільської ради щиро дякує юним майстриням та їх наставникам. Бажаємо подальших яскравих перемог та  творчих злетів!

Оксана ГОРБАНЬ,

Комунального закладу позашкільної освіти

Бочечківської сільської ради

«Центр дитячої та юнацької творчості»