До уваги громадян!

Дата: 19.04.2021 11:33

За інформацією ТОВ «БІО ЛАТ» з 26.04.2021 по 10.05.2021 підприємство буде  проводити обробку посівів (озимого ріпаку) із застосуванням пестицидів та агрохімікатів на полях, які межують з с.Сахни Конотопського району Сумської області шляхом наземного обприскування.

Клас небезпеки препаратів, якими буде проводитись обробка: 3 клас (мало небезпечні). Захисна зона для бджіл – 2-3 км, обмеження льоту бджіл 1-2 доби.

На територію оброблених ділянок дозволяється виходити не раніше 18.05.2021; проводити ручні роботи на суміжних ділянках не раніше 25.05.2021. Випасати худобу та птицю, а також сінокосіння заборонено.

Контактна особа від ТОВ «БІО ЛАТ»: відповідальна особа за обробку Невелюк Микола Васильович (тел.: 067 542 79 90).