Колектив Хижківського старостинського округу долучився до акції "За чисте довкілля"

Дата: 23.04.2021 11:21

В усіх населених пунктах Бочечківської громади проводяться заходи з санітарної очистки та благоустрою населених пунктів, і Хижківський старостинських округ не є винятком.

Колектив Хижківського старостинського округу прибрали територію навколо адміністративного приміщення, дитячий майданчик, Меморіал Слави, територію навколо місцевого кладовища. Зокрема, підготували клумбу для висадки квітів, висадили деревця горіха. На кладовищі вирізали кущі та порослі. А також видалили аварійні дерева, які загрожували пошкодженню пам'ятника воїнам ВВВ.

Працівники старостинського округу висловлюють вдячність небайдужим громадянам та КП «Добродій 2018», які долучились до заходів з благоустрою.

Прибрали і проліски вже цвітуть.

Фото без опису    Фото без опису

Фото без опису     Фото без опису