Голова Бочечківської громади Віктор БОРОШНЄВ нагородив Подяками учасників ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи

Дата: 27.04.2021 11:22

26 квітня 2021 року, у День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС Бочечківський сільський голова Віктор БОРОШНЄВ зустрівся з учасниками ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, членами їх сімей, постраждалих від наслідків аварії.

За самовіддану працю, мужність і героїзм, проявлені під час ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та з нагоди 35-ї річниці Чорнобильської трагедії Віктор БОРОШНЄВ вручив Подяки сільського голови учасникам ліквідації аварії, а саме:

БІЛЬКО Людмилі Миколаївні;

САХНУ Віктору Івановичу;

СТЕЦЕНКУ Віктору Володимировичу;

ЧЕРЕДНІКОВУ Івану Павловичу.

Також Подяку сільського голови було вручено вдові загиблого учасника ліквідації аварії ШЕВЧЕНКО Ганні Єгорівні.

З нагоди Дня вшанування ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС з бюджету сільської ради учасникам буде виплачена матеріальна допомога.

Віктор Іванович звернувся до чорнобильців та побажав усім здоров’я, миру і злагоди, сили духу, родинного добробуту та впевненості у завтрашньому дні, а сільська рада всіляко буде цьому сприяти.

Фото без опису      Фото без опису

Фото без опису     Фото без опису