Хмарні технології – це сьогодення освітянської галузі!

Дата: 30.04.2021 10:36

29 квітня 2021 року у режимі онлайн проведено зустріч працівників КУ «Бочечківський ЦПР ПП» з педагогами Бочечківської і Попівської сільських рад та Дубовязівської селищної ради за темою «Впровадження хмарних технологій в освітній процес з метою формування інформаційно-комунікаційних компетентностей учнів та їх всебічного розвитку на уроках інформатики, історії, географії»

Учасники зустрічі ознайомились з основними напрямами та особливостями використання хмарних технологій в освітянській діяльності.

Карасенко О.О. (учитель інформатики Лебедівського НВК), Мозгова Н.В. (учитель географії), Самодай Т.С. (учитель історії Бочечківського НВК), Самойлик С.В. (учитель інформатики, історії Бочечківського НВК), провели практикуми щодо створення інтерактивних хмар слів у додатку Word Art, створення тестів на платформі «На Урок», використання Google диску під час освітнього процесу з використанням технологій дистанційного навчання.