Зі світлим святом Великодня!

Дата: 01.05.2021 22:19

Шановні мешканці Бочечківської громади!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Світлого Воскресіння Христового!

У цей день ми спільно молимо Бога наповнити наші серця благословенням та радістю, просимо Всевишнього захистити Україну та дарувати щастя та впевненість у майбутньому.

Саме ці Великодні дні об’єднують нас щирими сподіваннями на духовне оновлення та якнайшвидше повернення в Україну миру та спокою, додають нам сил і мудрості, щоб творити на своїй рідній землі щасливе й заможне майбутнє.

Нехай же це свято принесе вам і вашим близьким благополуччя і весняне відродження, додасть сили в усіх добрих справах, а життя стане світлішим і прекраснішим.

Вітаючи вас із світлим Воскресінням Христовим, щиро бажаю кожному з вас Господньої милості, підтримки у добрих починаннях, миру та взаєморозуміння кожній родині, добра, радості, миру і спокою в душі, Божого благословення. Нехай Великдень стане святом духовного очищення і добра.

Христос воскрес! Воістину воскрес!

Бочечківський сільський голова Віктор БОРОШНЄВ та старости