З ДНЕМ МАТЕРІ

Дата: 08.05.2021 22:06

Любі наші матері!

Мама – найдорожча у світі людина, джерело нового життя, безмежної любові, всеперемагаючого добра, ніжності та ласки.

Традиційно в кожну другу неділю квітучого травня українські родини відзначають День Матері. Цей прекрасний день спонукає всіх нас промовити слова щирої вдячності за безмежну любов, постійну турботу, ніжність і ласку найдорожчій людині, яка подарувала кожному з нас радість життя – матері.

Споконвіку жінка-мати в Україні символізує берегиню сімейного добробуту й тепла, затишку та гармонії. Саме від матері залежить виховання дітей, їх щастя та майбутнє. Мати відіграє величезну роль у житті кожної людини і в житті всієї держави, бо саме вона прищеплює любов до рідної землі, до національних традицій, мови.

Бажаю усім Вам, наші дорогі мами, турботливі бабусі, любі сестри, кохані дружини, милі дочки, міцного здоров’я, життєвої енергії, сили і терпіння у виконанні материнського обов’язку. Нехай гармонія та благополуччя завжди панують у Ваших родинах, а яскравий вогник добробуту зігріває своїм теплом.

Зі святом, дорогі Матері!

Бочечківський сільський голова Віктор БОРОШНЄВ та старости