Стартує 16 Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця»!!!

Дата: 13.05.2021 16:18

За ініціативи Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» по всіх регіонах України у період з 1 квітня по 30 вересня 2021 року розпочато 16-ту Всеукраїнську благодійну акцію «Серце до серця» під гаслом «Здорові немовлята!», головною метою якої є збір коштів для придбання неонатологічного медичного обладнання у дитячі відділення лікарень.

Цього року, як і в минулому Акція проходить в адаптивному режимі з урахуванням карантинних обмежень, пов’язаних з коронавірусною інфекцією.

Тематикою Акції у 2021 році стане неонатологія. Так, цільовою групою є новонароджені діти, в тому числі глибоко недоношені, з усіх районів та громад області, які потребують надання медичної допомоги. Бенефіціарами Акції є медичні працівники відділення новонароджених Сумської обласної клінічної лікарні, які отримають належні умови для виконання своїх функціональних обов’язків та надання невідкладної медичної допомоги новонародженим. Реалізація Акції сприятиме покращенню якості надання медичної допомоги та підвищить рівень виживання новонароджених дітей.

Просимо усіх небайдужих мешканців нашої громади долучитися до участі у 16 Всеукраїнській благодійній акції «Серце до серця».

Долучитись до акції можна зробивши внесок за реквізитами:

1. АТ КБ “ПРИВАТБАНК» IBAN UA 17 305299 0000026008043604327 ЄДРПОУ 34354227

2. АТ “Кредобанк” IBAN UA 39 325365 0000002600501306399 ЄДРПОУ 34354227

з призначенням платежу: Благодійний внесок на закупівлю медичного обладнання для Сумської області.

Детально з умовами акції можна ознайомитись на сайті: sercedoserca.com.ua