ЗАПРОШУЄМО НА ЗУСТРІЧ З ПРЕДСТАВНИКАМИ ОДНОГО З НАЙБІЛЬШИХ МОЛОЧНИХ ГОСПОДАРСТВ РІВНЕНЩИНИ «УКРМІЛКІНВЕСТ» - ЗАСНОВНИКА КЛАСТЕРУ «НАТУРАЛЬНЕ МОЛОКО»

Дата: 13.05.2021 16:21

Зустріч відбудеться 17 травня 2021 року об 11.00 год. в приміщенні Бочечківської сільської ради

З 2017 року на Рівненщині розпочато великий проект з розвитку молочного тваринництва на селі. Проект реалізується Кластером “Натуральне молоко”, за підтримки ТОВ “УкрМілкІнвест”, та має всі перспективи стати одним з рушіїв розвитку сільської місцевості Західної України.

Проект спрямований на розвиток молочного тваринництва шляхом допомоги у створенні сімейних молочних ферм та молочних кооперативів на їх основі.

• Формат невеликих ферм на 10-50 корів дозволяє нам формувати принципово новий молочний бізнес та швидко масштабувати його.
  • Наш проєкт розвиває малий бізнес, суміжні напрямки, які обслуговують молочні господарства та дає можливість селянам здавати молоко за вигідною ціною.
  • Програмою розвитку сімейних молочних ферм опікується Фонд розвитку ООН і уряди України та Швеції.
  • Розрахунки фінансової моделі розроблені спільно з відомою компанією Baker Tilly

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у зустрічі та отримати відповіді на питання, які Вас цікавлять.