ВАРТІСТЬ 1 ГА ЗЕМЛІ МОЖЕ ЗРОСТИ У ДВА - П'ЯТЬ РАЗІВ ПІСЛЯ ВІДКРИТТЯ РИНКУ – ДЕНИС ШМИГАЛЬ

Дата: 14.05.2021 09:15

Протягом перших 5-10 років після запуску ринку землі, її вартість може зростати від 2 до 5 разів. Про це зазначив прем'єр-міністр Денис ШМИГАЛЬ  у  інтерв’ю одного з відомих українських інформаційних порталів

«Ми дивимося на аналогію щодо впровадження ринку землі серед наших країн-сусідів. Протягом 5-10 років вартість землі може зростати від 2 до 5 разів»,– сказав Денис Шмигаль.

На переконання Прем'єра, це добре, тому що це капіталізує нашу державу і землю українців, якою вони володіють.

«Українці отримають право, а не обов'язок продавати свою землю. А право дає можливість приймати рішення. Подорожчала земля – продай її дорого за ринковою ціною без корупційного податку, який накладали чиновники, коли не було ринку землі», – зазначив глава уряду.

Він додав, що в Україні з 1 липня «зобов'язані відкрити ринок і вчитися жити в ньому».

«Це точно збагатить нашу державу, економіку і наших людей», – зазначив Денис Шмигаль.

За матеріалами: https://agropolit.com/news/20567-vartist-1-ga-zemli-moje-zrosti-u-dva---pyat-raziv-pislya-vidkrittya-rinku--shmigal