Переможці з Бочечківської громади

Дата: 14.05.2021 10:09

12 травня 2021 року відбувся І етап конкурсу-фестивалю патріотичної пісні «Від серця до серця», присвячений перемозі в Конотопській битві 1659 року. Організатори - Класичний фаховий коледж СумДУ та відділ міської ради у справах молоді та спорту.

20 років поспіль фестиваль гостинно розкриває свої обійми учасникам з усіх куточків України. Вперше він проводився в онлайн-режимі.

У цьому році програма конкурсу-фестивалю була розділена на два етапи. У першому оцінювалися  номерів учасників з різних куточків України (Суми, Дружба, Ромни, Глухів, Шостка, Середино-Буда, Вінниця, Лебедин тощо), а в другому – учасників Конотопської ОТГ.

Відповідно до Положення пісенного конкурсу участь у ньому беруть діти та молодь трьох вікових категорій: 8-11 років, 12-15 років, 16-20 років, а також змішаної категорії.

Оцінювало таланти компетентне журі у складі голови журі - Олександра Спицького (автор та виконавець власних пісень) та членів журі: Тетяни Баєвої (заступник директора дитячої музичної школи №2); Ірини Борсяк (вчитель музичного мистецтва ЗОШ №5);; Олени Чиніної (викладач з вокалу ЦДЮТ); Ірини Шевченко (керівниця Зразкової студії «Самоцвіти Конотопщини», лауреатка всеукраїнських та міжнародних конкурсів).

На конкурс було подано заявки від 52 учасників. Виконавська майстерність вихованок Центру дитячої та юнацької творчості Бочечківської сільської ради була відзначена членами журі. Маємо  такі  результати:

І місце – тріо у складі Березіної  Дар’ї, Пилипенко Анни, Король Катерини – категорія 12-15 років;

ІІ місце - Артеменко Дарина – категорія 12-15 років;

ІІІ місце - дует у складі Зимовець Софії та Артеменко Дарини – категорія 12-15 років.

Наступний етап конкурсу-фестивалю патріотичної пісні «Від серця до серця» буде проведений 27 травня 2021 року.

Центр дитячої та юнацької творчості дякує керівникам гуртків Юлії Хильченко та Марії Кузьмич, які день за днем ведуть своїх вихованців до висот вокальної майстерності.

Вітаємо  переможців, бажаємо їм подальших творчих успіхів та натхнення!

Фото без опису     Фото без опису