УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА!

Дата: 14.05.2021 13:13

Шановні мешканці Бочечківської громади!

У ці травневі дні все європейське співтовариство відзначає День Європи.

В останні роки це свято набуло особливого для українського народу значення. Адже за європейські ідеали свободи, демократії та добробут вистояли на майданах мільйони наших громадян.

Відзначаючи День Європи, ми вкотре підтверджуємо своє прагнення стати частиною євроспільноти. І цей вибір є вільним і усвідомленим! Так само, як і Європа, ми хочемо жити в мирі і добросусідстві, віримо, що економічна інтеграція – найдієвіший засіб стримування війни.

Це свято – символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на тотожних цінностях та інтересах.

Щиро вітаємо вас з Днем Європи! Це свято в черговий раз нагадує нам, що Європа починається не за кордоном України, а у серці кожного з нас. Бажаємо терпіння та рішучості на шляху до щасливого, яскравого Європейського майбутнього.

Бочечківський сільський голова Віктор БОРОШНЄВ та старости