15 ТРАВНЯ - МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ СІМ'Ї

Дата: 14.05.2021 13:32

Шановні мешканці Бочечківської громади!

Сім’я — це найбільший скарб і найвища людська цінність. Кожна людина пов'язує своє щастя перш за все з сім'єю, де тебе люблять, завжди зрозуміють і підтримають у важку хвилину. У родині ми знаходимо радість батьківства і материнства, відчуття міцного тилу і бажання допомагати близьким, набираємося досвіду і життєвої мудрості у старших поколінь. Саме рідні люди дарують нам відчуття впевненості в собі та натхнення на досягнення і перемоги.

Особливі слова подяки адресуємо тим, хто понад усе цінує батьківське почуття – багатодітним сім'ям та сім'ям з прийомними дітьми, опікунським сім'ям. Дякуємо вам за щедрість душі, терпіння та бажання дарувати добро!

Від щирого серця бажаємо кожній родині добра і спокою, миру і розуміння, здоров'я і благополуччя, душевного багатства і злагоди. Всім бабусям і дідусям, мамам і татам, дітям і онукам – доброго ставлення один до одного, любові й теплоти сімейного вогнища. Нехай буде радісним, щасливим ваше життя, нехай завжди поруч будуть близькі люди, ваша сім'я, та у кожній домівці лунає дитячий сміх!

Бочечківський сільський голова Віктор БОРОШНЄВ та старости