Як організувати сімейні молочні ферми у селах Бочечківської громади говорили на зустрічі з працівниками сільської ради та мешканцями громади

Дата: 17.05.2021 14:18

На зустрічі мова йшла про організацію сімейних молочних ферм на території Бочечківської сільської територіальної громади.

Про великий проєкт з розвитку молочного тваринництва на селі, який вже з 2017 року успішно реалізується кластером “Натуральне молоко” в Україні, розповів присутнім представник ТОВ “УкрМілкІнвест”.

Наразі проєкт «Сімейні молочні ферми» за сприяння ТОВ «Укрмілкінвест» діє в Волинській, Хмельницькій, Рівненській та Тернопільській областях.  Проте проєкт постійно розвивається і розширюється. В перспективі створити сімейні молочні ферми по всій Україні.

Проєкт спрямований на розвиток молочного тваринництва шляхом допомоги у створенні сімейних молочних ферм та молочних кооперативів на їх основі. А все, що потрібно для участі – це ініціативній родині звернутися до організаторів і продемонструвати своє бажання та зацікавлення. Детальнішу інформацію можна знайти в презентаційних матеріалах.

Фото без опису     Фото без опису