КЕРІВНИК ГРОМАДИ ВІКТОР БОРОШНЄВ ВРУЧИВ ОСОБІ З ЧИСЛА ДІТЕЙ, ПОЗБАВЛЕНИХ БАТЬКІВСЬКОГО ПІКЛУВАННЯ, КЛЮЧІ ВІД ПРИДБАНОЇ ЗА ДЕРЖАВНІ КОШТИ КВАРТИРИ

Дата: 17.05.2021 14:20

06 травня 2021 року в приміщенні  Бочечківської сільської ради відбулася урочиста подія, сільський голова Віктор Іванович БОРОШНЄВ вручив ключі від квартири особі з числа дітей, позбавлених батьківського піклування КОДІЮ Володимиру Олексійовичу, який перебував на квартирному обліку у виконавчому комітеті Бочечківської сільської ради.

Квартира придбана завдяки наданню у 2020 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних та забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа.

Під час урочистого вручення Віктор Іванович зазначив, що забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа, є одним із пріоритетних завдань в системі соціального захисту дітей.

Процедура пошуку, оцінки, придбання та оформлення житла зайняла чимало часу, але, завдяки злагодженій роботі працівників виконавчого комітету Бочечківської сільської ради, Володимир отримав омріяне власне житло.

Фото без опису    Фото без опису