ТРИВАЮТЬ НАВЧАННЯ РЕЗЕРВІСТІВ

Дата: 19.05.2021 09:50

18 травня в Україні відзначають свято – День резервіста України.

Саме в ці дні на території Попівської сільської ради проходять навчальні збори підрозділу територіальної оборони відповідно до прийнятого Плану. З цієї нагоди Бочечківський сільський голова Віктор БОРОШНЄВ спільно з головою Конотопської районної державної адміністрації Олександром БЕСКОРОВАЙНИМ, Попівським сільським головою Анатолієм БОЯРЧУКОМ та Дубов'язівським селищним головою Леонідом БІЛИКОМ відвідали місце проведення зборів та пересвідчились у належних умовах перебування й навчання особового складу.

Очільники громад привітали патріотів нашої держави зі святом – Днем резервіста, побажали миру та добра, здоров'я та родинної злагоди.

В ході зустрічі були обговорені нагальні питання з військовим командуванням щодо військової дисципліни та побутових умов перебування резервістів під час навчань.

Віктор Іванович зауважив, що такі військовослужбовці є справжнім скарбом для нашої держави. Вони є патріотами та свідомими громадянами України, які професійно захищають її незалежність та територіальну цілісність.

Фото без опису    Фото без опису  Фото без опису