Дата: 20.05.2021 10:51

День вишиванки – одне з найбільш самобутніх свят, присвячених розквіту української культури. Це свято відзначають кожен третій четвер травня і в цьому році – це 20 число.

Історія української вишиванки налічує близько тисячі років. Традиція її носіння ріднить її з традиціями інших слов'янських народів, до національних костюмів яких також входять вишиті сорочки з орнаментом.

Вишиванка протягом багатьох століть використовувалася українцями в повсякденному гардеробі, але водночас сприймалася як оберіг – символ здоров'я та краси.

Вишиванки не втрачають актуальності й сьогодні – їх все частіше носять як елемент повсякденного одягу.

Працівники виконавчого комітету Бочечківської сільської ради в цей святковий день прийшли на роботу у вишитому вбранні аби таким чином доєднатися до збереження народних традицій носіння етнічного вишитого українського одягу.

Одягнувши таке вбрання, ми показуємо, що українці – єдиний народ, котрий цінує свої традиції.

Фото без опису    Фото без опису