НА ЗАСІДАННІ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ РОЗГЛЯНУЛИ НИЗКУ ВАЖЛИВИХ ПИТАНЬ

Дата: 27.05.2021 16:21

27 травня під головуванням Бочечківського сільського голови Віктора БОРОШНЄВА відбулося засідання виконавчого комітету Бочечківської сільської ради, у ході якого члени виконкому обговорили низку актуальних питань.

Під час роботи розглянуті питання: підсумки проходження опалювального сезону 2020-2021 років; стан торгівельного забезпечення товарами першої необхідності населення громади; стан роботи закладів освіти сільської ради; стан дотримання антикорупційного законодавства та інші питання.

На засіданні виконавчого комітету заслухано звіт директора Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Попівської сільської ради Манєшкіної В.В. про діяльність установи в рамках «Угоди про співпрацю» між Попівською та Бочечківською громадами протягом 2020-2021 навчального року.

Обговорено проєкт рішення про надання матеріальної допомоги громадянам, які звернулись до сільської ради.

Також затверджено Заходи по підготовці підприємств, установ та організацій Бочечківської сільської ради до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 років.

З усіх питань прийняті відповідні рішення з урахуванням змін та доповнень, які були запропоновані членами виконавчого комітету.

Фото без опису     Фото без опису