Екскурсійний маршрут до стародавнього Путивля - для дітей з категорії дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які опинились в складних життєвих обставинах

Дата: 28.05.2021 13:32

Напередодні Міжнародного дня захисту дітей службою у справах дітей Конотопської райдержадміністрації за сприяння заступника голови РДА Людмили ЗЕРНИЧЕНКО організовано для дітей з категорії дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які опинились в складних життєвих обставинах екскурсію до державного історико-культурного заповідника м.Путивль.

Спонсорами поїздки виступили голова Дубов’язівської селищної ради Леонід БІЛИК, голова Бочечківської сільської ради Віктор БОРОШНЄВ.

Екскурсійний маршрут ознайомив відвідувачів з пам’ятками історії та культури стародавнього Путивля та його округи. Під час екскурсії діти ознайомились з історією та культурою рідного краю та побували у п’яті музеях: Путивльський краєзнавчий музей (філія заповідника), Музей партизанської слави.

Щиро дякуємо за величезне задоволення, радість, гарний настрій!

Фото без опису    Фото без опису