РОЗГЛЯНУЛИ ВАЖЛИВІ ПИТАННЯ, ЗАПЛАНОВАНІ НА ЧЕРВЕНЬ

Дата: 31.05.2021 14:04

Сьогодні, 31 травня 2021 року, під час чергової наради при сільському голові, керівники відділів сільської ради поінформували керівництво громади про хід виконання завдань та озвучили нагальні питання, що потребують вирішення.

На нараді проаналізували проведені заходи, результати роботи відділів та комунальних закладів за травень, а саме: питання благоустрою населених пунктів громади, стан надходжень до бюджету громади, стан забезпечення населення громади балонним скрапленим газом та інші.

Одночасно спланували хід виконання важливих питань, що потребують виконання у червні, обговорили проведення заходів на червень. Зокрема, мова йшла про підготовку до святкування Дня захисту дітей, ушанування медичних працівників, проведення на належному рівні заходів до 25-річниці Конституції України тощо.

За результатами апаратної наради виконавцям надано ряд відповідних доручень.