1 ЧЕРВНЯ - МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЗАХИСТУ ПРАВ ДІТЕЙ

Дата: 01.06.2021 10:31

Дорогі юні друзі!

Щороку 1 червня ми відзначаємо свято маленьких громадян нашої країни – Міжнародний день захисту дітей. Водночас це й свято тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомагає твердо стати на ноги.

Немає більшого щастя у світі, аніж посмішки дитини. Піклування про підростаюче покоління, його майбутнє – головний обов'язок батьків, суспільства та держави. Врешті-решт, саме для цього всі ми живемо та працюємо.

Дорогі діти, наші сини й доньки, знайте: ми вас дуже любимо і хочемо в майбутньому бачити здоровими, розумними, мудрими, щирими, відкритими і впевненими у власних силах!

Творіть, здобувайте нові знання, розвивайте свої здібності, досягайте успіхів і будьте гідними громадянами України!

Шановні дорослі! Зігріймо теплом своїх сердець, увагою і ласкою тих діточок, життя яких не схоже на добру казку, допоможімо їм відчути радість спілкування. Об’єднавши зусилля, ми зробимо все, аби захистити наших дітей, уберегти їх від гіркоти розчарувань і зневіри. Адже саме від нас, дорослих, залежить те, як складеться доля кожної маленької людини, а відтак і нового покоління українців. Дуже хочеться, щоб діти в усьому світі, щохвилини, щодня були радісними та щасливими. Адже дитинство – це пора сподівань та здійснення мрій.

Нехай сяюча посмішка буде вірним супутником вашого життя, а маленькі дитячі серця ніколи не покидає любов та ласка.

Бочечківський сільський голова Віктор БОРОШНЄВ та старости