БОЧЕЧКІВСЬКИЙ СІЛЬСЬКИЙ ГОЛОВА ВІКТОР БОРОШНЄВ ПРИВІТАВ ПРИЙОМНІ СІМ'Ї З НАГОДИ МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

Дата: 01.06.2021 11:21

За ініціативи Бочечківського сільського голови Віктора БОРОШНЄВА,

з нагоди відзначення Дня захисту дітей, за вагомий внесок у справу соціального захисту дітей, створення сприятливих умов для всебічного розвитку дітей–сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, формування в них високих духовних, моральних якостей, активну життєву позицію, підготовки до самостійного життя Подякою Бочечківського сільського голови та цінними подарунками нагороджено прийомних батьків з с.Бондарі - Дзюбу Олександра Миколайовича та Дзюбу Олександру Олексіївну, з с.Духанівка - Кузьменка Віктора Васильовича та Кузьменко Людмилу Михайлівну.

Нехай посаджені Вами зерна добра й любові проростуть в дитячих душах пишним цвітом! Щастя Вам, добра, миру та благополуччя!