ЖИТЕЛІ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ, ЯКІ ЗАПИСАНІ НА ВАКЦИНАЦІЮ ЧЕРЕЗ «ДІЮ», ЗМОЖУТЬ ОТРИМУВАТИ ЩЕПЛЕННЯ У ВИХІДНІ ДНІ

Дата: 02.06.2021 16:27

Як повідомила заступник начальника обласного управління охорони здоров’я Галина ХОМЕТА, ті, хто записався на вакцинацію проти COVID-19 через додаток «Дія»вже в найближчі вихідні зможуть отримати щеплення китайською вакциною CoronaVac

«Зважаючи на те, що в Україну надходить велика кількість вакцин проти COVID-19, в Сумській області проводяться вакцинальні сесії вихідного дня, коли запрошуються бажаючі щепитися, незалежно від того, до якої пріоритетної групи вони відносяться», – повідомила Галина Хомета.

Наразі медичними працівниками опрацьовуються списки жителів області, які записані в реєстр очікування на вакцинацію через додаток «Дія». Ці люди запрошуються на встановлену дату щеплення.

«Усі, хто записався, вже в ці вихідні можуть звертатися в кабінети щеплення на своїй території та пройти вакцинацію в живій черзі», – зазначила Галина Хомета.

Відео: https://www.facebook.com/1438029333168005/videos/153410776704127