ВІДТЕПЕР ПІДПРИЄМСТВА ТЕПЛОПОСТАЧАННЯ КУПУВАТИМУТЬ ПРИРОДНИЙ ГАЗ ЗА РИНКОВИМИ УМОВАМИ У РІЗНИХ ПОСТАЧАЛЬНИКІВ ГАЗУ

Дата: 02.06.2021 16:31

Урядом прийнято постанову, якою скасовується дія постанови Кабінету Міністрів України № 217 «Про затвердження Порядку розподілу коштів, що надходять на поточні рахунки із спеціальним режимом використання для проведення розрахунків з постачальником природного газу, на якого покладено спеціальні обов’язки»

Відповідний проєкт постанови було розроблено Мінрегіоном у зв’язку із завершенням 20 травня 2021 року дії Положення про покладення спеціальних обов’язків на суб’єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу, затвердженого постановою КМУ від 19 жовтня 2018 року № 867.

Тобто, з відсутністю постачальника, на якого покладаються спеціальні обов’язки зникають і підстави для дії постанови Уряду № 217, фактично покликаної забезпечити розрахунки з таким постачальником.

Відтепер підприємства теплопостачання купуватимуть природний газ за ринковими умовами у різних постачальників газу.

За матеріалами: https://www.minregion.gov.ua/press/news/uryad-usuvaye-baryery-dlya-tke-na-shlyahu-do-rynku-pryrodnogo-gazu/