ЧЕРГОВА ЗУСТРІЧ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ ВІКТОРА БОРОШНЄВА З МЕШКАНЦЯМИ СЕЛА ХИЖКИ

Дата: 03.06.2021 16:08

Чергова робоча зустріч Бочечківського сільського голови Віктора БОРОШНЄВА з мешканцями села Хижки відбулась сьогодні, 03 червня 2021 року.

Віктор Іванович зустрівся з активом села, працівниками старостинського округу та установ, які знаходяться на території населеного пункту. Актуальними до обговорення стали питання щодо транспортного сполучення з районним центром, забезпечення населення скрапленим балонним газом, питання ремонту доріг, а також благоустрій території.

Усі ці питання дійсно є актуальними та перебувають на контролі у сільського голови та керівників відповідних підрозділів сільської ради.

За результатами зустрічі з усіх порушених питань були дані детальні роз'яснення.  Питання, що потребують додаткового вивчення, взяті на контроль та передані відповідним структурним підрозділам для їх подальшого опрацювання.

Під час проведення зустрічі були дотримані карантинні вимоги щодо заходів безпеки в боротьбі з СОVID – 19.