ПЕРШИЙ ЗАСТУПНИК СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ ВІКТОР СИТНИКОВ ВЗЯВ УЧАСТЬ У ЗАСІДАННІ ПАЛАТИ МІСЦЕВИХ ВЛАД КОНГРЕСУ МІСЦЕВИХ ТА РЕГІОНАЛЬНИХ ВЛАД ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ

Дата: 03.06.2021 16:46

Перший заступник сільського голови Віктор СИТНИКОВ у режимі відео-селекторного зв’язку спільно з головою Конотопської райдержадміністрації Олександром БЕСКОРОВАЙНИМ, керівництвом ОТГ Конотопського району та керівниками структурних підрозділів РДА взяли участь у засіданні Палати місцевих влад Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, що пройшов у Хмельницькому

Під час діалогу заслухано позицію і думки представників влади та громад з приводу ефективного завершення реформи місцевого самоврядування та налагодження ефективної взаємодії державних органів, здійснено моніторинг суспільно-політичних і соціально-економічних процесів, що відбуваються в державі на регіональному та місцевому рівнях.

Також обговорено подальше впровадження програм енергозбереження та енергоефективності, підготовку до майбутнього опалювального періоду, цифровізацію державного архітектурно-будівельного контролю тощо.

Як зазначив Президент України Володимир ЗЕЛЕНСЬКИЙ, Конгрес має стати “потужним інструментом” для подальшого змістовного діалогу та вирішення ключових проблем в діяльності місцевого самоврядування та об’єднає представників усіх ланок - місцевого самоврядування, органів виконавчої й законодавчої влади.