Інформація Про проведення Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу серед учнів «Рух – це здорово»

Дата: 09.06.2021 15:32

На виконання листа відділу освіти, культури і туризму, молоді та спорту «Про проведення Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу серед учнів «Рух – це здорово!»», у  межах Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого проєкту "Рух - це здорово!", з метою популяризації серед учнів рухової активності в Бочечківському НВК учні й вчителі фізичної культури активно долучилися до проєкту.

У рамках заходу були проведені спортивні ігри, естафети та був проведений дружній матч між учнями Бочечківського та Козацького НВК. Під час заходів усі учасники проявили спортивну завзятість, витривалість, єдність, спритність та згуртованість.