Тематичний івент «LEGO – технології на уроках у початковій школі»

Дата: 10.06.2021 09:47

Конструктор LEGO сьогодні став незамінним матеріалом для розвиваючих занять з учнями початкової школи. LEGO-технологія захоплює не лише дітей, а й дорослих. Вона цікава тим, що об’єднує в собі елементи гри та експериментування. Кожен педагог, який хоч раз спробував працювати з LEGO на уроках, навряд чи відмовиться від цього захоплюючого заняття.

09.06.2021 року працівниками КУ «Бочечківський ЦПР ПП» проведено тематичний івент «LEGO – технології на уроках у початковій школі» з учителями початкових класів Бочечківської, Попівської сільських рад, Дубов’язівської селищної ради у форматі онлайн-зустрічі. Спікери зустрічі (Дяковченко І.П., учитель СШ №3 м. Конотоп, Кубишко І.М., учитель Юрівського ЗЗСО Попівської сільської ради, Гребенькова О.А., учитель Дубов’язівського НВК «СШ І-ІІІ ст. - ДНЗ» Дубов’язівської селищної ради) поділилися досвідом    щодо використання конструктора LEGO.  Педагоги погодилися, що заняття з конструктором вдосконалюють навчальний процес, створюють атмосферу психологічного комфорту, що позитивно позначається на якості засвоєння навчального матеріалу.