Сьогодні, 10 червня, випускний бал відбувся в Козацькому НВК

Дата: 10.06.2021 15:42

Сьогодні, 10 червня, випускний бал відбувся в Козацькому НВК. Вихованців, їх вихователів та батьків привітали Бочечківський сільський голова Віктор БОРОШНЄВ, заступник сільського голови Олександр КИРІЙ та начальник відділу освіти, культури і туризму, молоді та спорту Світлана СТЕПАНЕНКО

«Настає пора, коли маленькі дітки стають школярами, а батьки дивуються з того, як швидко вони подорослішали. Тільки вчора вчилися ходити і говорити, а тепер вони готові до нового періоду життя - до школи.

Вітаю вас з важливою подією, з першим випускним. Нехай дитячий садок залишить у ваших серцях чудові спогади, а попереду чекають великі відкриття і щасливі дні, хороші вчителі, легкі домашні завдання. Будьте здорові, успішні і мудрі.», – з такими словами звернувся Віктор Іванович до присутніх.