Вітання Бочечківського сільського голови Віктора БОРОШНЄВА з Днем останнього дзвоника

Дата: 11.06.2021 10:29

Шановні вчителі, школярі, випускники, батьки!

Від щирого серця вітаю всіх вас з Днем останнього дзвоника!

Минув ще один навчальний рік – рік напруженої праці учнів та педагогів.

Відзначати завершення навчального року – це добра традиція, сповнена тепла і вдячності. Це свято об’єднує, дарує посмішки, гарний настрій та світлі надії.

Для молодших школярів цей день сповіщає про завершення навчального року та початок довгоочікуваного відпочинку, для випускників – починається життєва дорога в доросле і самостійне життя.

Для випускників цей дзвоник справді є останній. Залишаються позаду ваші шкільні роки – безтурботна та щаслива пора життя, сповнена мрій та грандіозних планів.

Бажаю вам не помилитися у виборі професії та стати гідними громадянами незалежної України! Хай стануть в нагоді теплі слова батьків і мудрі вчительські поради.

У цей святковий день хочеться висловити слова вдячності працівникам освіти за самовіддану і натхненну працю, невтомний творчий пошук, за любов до своїх вихованців, а батькам — за повсякденні турботи, за віддане тепло своїх сердець.

Вітаю усіх із святом останнього дзвоника, з успішним закінченням ще одного шкільного року, який кожному подарував нові знання, нові враження, нові думки і почуття!

Бажаю вам впевненості у власних силах, невичерпного завзяття та здійснення всіх ваших мрій. Нехай  цей хвилюючий дзвоник пролунає у кожному серці радісним настроєм та вірою у завтрашній день!

Щасливої життєвої долі вам та вагомих успіхів!

Бочечківський сільський голова Віктор БОРОШНЄВ та старости