Дата: 14.06.2021 11:18

Останній дзвоник в Козацькому НВК сповістив про закінчення 2020-2021 навчального року. Відбулася урочиста лінійка для учнів 1-11 класів.

Директор школи Валентина Михайлівна привітала учнів, батьків та вчителів із закінченням навчального року, та зі святом Останнього дзвоника, висловила їм вдячність за натхнення і наполегливість у навчанні та роботі. Також нагородила учнів та вчителів подяками, грамотами, дипломами та похвальними листами.

З теплими словами привітання на свято завітав заступник голови Бочечківської сільської ради Віктор Олександрович Ситников. Всіх присутніх привітала Директор центру дитячої та юнацької творчості Бочечківської сільської ради Оксана Віталіївна Горбань, яка нагородила активних учнів дипломами за активну участь та творчі успіхи у позашкільній роботі.

Для більшості школярів це свято є початком чудового відпочинку на літніх канікулах, а для наших випускників цей дзвоник є останнім. Він сповістив про розставання з дитинством і про те, що позаду залишаються шкільні роки. Бажаємо їм подальших успіхів та натхнення.

Особливу вдячність хочемо виразити засновнику ТОВ "АФ Козацька" Віктору Григоровичу Галі за привітання та солодкі подарунки.

Адміністрація навчального закладу бажає гарного відпочинку та до зустрічі в новому навчальному році!

Фото без опису     Фото без опису