З РОБОЧИМ ВІЗИТОМ У КОНОТОПСЬКОМУ РАЙОНІ ПЕРЕБУВАВ ГОЛОВА СУМСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ВАСИЛЬ ХОМА

Дата: 14.06.2021 11:36

11 червня на Конотопщині перебував з робочим візитом  голова Сумської обласної державної адміністрації Василь ХОМА.

Під час перебування у Конотопському районі Василь ХОМА разом з головою Конотопської районної державної адміністрації Олександром БЕСКОРОВАЙНИМ, головами територіальних громад відвідали Музей кролевецького ткацтва у Кролевецькій територіальній громаді.

У рамках візиту, голова облдержадміністрації Василь ХОМА провів робочу нараду за участі голови Конотопської райдержадміністрації Олександра БЕСКОРОВАЙНОГО та керівництва об’єднаних територіальних громад Конотопського району.

Василь ХОМА зробив головний змістовний акцент на стратегічному плануванні соціально-економічного розвитку територіальних громад та району в цілому, а також звернув увагу на своєчасному наданні територіальними громадами Конотопського району пропозицій щодо проєктів, які можуть бути профінансовані за кошти ДФРР у 2022 році.