Вітання Бочечківського сільського голови Віктора БОРОШНЄВА з Днем медичного працівника

Дата: 18.06.2021 10:26

Дорогі медичні працівники!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята — Дня медичного працівника, і дозвольте подякувати вам за щоденну виснажливу працю — невпинну боротьбу за  здоров’я та життя людини.

Напевно немає людини, яка змогла б у своєму житті обійтися без допомоги медичного персоналу.

Це свято разом з вами відзначають тисячі людей, яким ви подарували радість перемоги над недугами, які вірять у ваш талант, вміння, професіоналізм, у вашу постійну готовність прийти на допомогу.

Професія медика дуже важлива та необхідна, адже на вас лежить велика відповідальність за здоров’я людей. Ви супроводжуєте кожного з нас від самого народження, піклуєтесь про наше здоров`я впродовж усього життя, даруєте надію на одужання. Ваша професія сповнена благородної місії – служіння в ім’я здоров’я та майбутнього людей.

У надважкий для всіх час, ви, медичні працівники намагаєтесь подолати цілу низку проблем. І незважаючи на професійну небезпеку, ризикуючи власним здоров’ям, а іноді і життям ви завжди готові прийти на допомогу людям.

Від усього серця зичу всім вам і вашим рідним міцного здоров’я, щоб у ваших сім’ях завжди був мир і спокій! Здійснення мрій, оптимізму, нових досягнень, розуміння і підтримки та впевненості у власних силах! І нехай клятва Гіппократа ніколи не буде обтяжливим обов’язком, а лише приємною місією!

Зі святом вас!

Бочечківський сільський голова Віктор БОРОШНЄВ та старости

Фото без опису     Фото без опису

Фото без опису    Фото без опису