ЗВЕРНЕННЯ ДО МЕШКАНЦІВ БОЧЕЧКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ

Дата: 22.06.2021 13:36

Згідно законодавства України, усі підприємства, установи, організації, мешканці усіх населених пунктів Бочечківської сільської ради, власники/орендарі/користувачі земельних ділянок зобов’язані утримувати в належному стані об’єкти благоустрою, їх елементи та прилеглу до ділянок територію. Це стосується і зелених насаджень, яким необхідно вчасно формувати крону, обробляти від шкідників, косити траву та знищувати бурян, також, слідкувати за появою карантинних рослин.

Просимо долучитись до благоустрою та провести прибирання та приведення у належний санітарний стан прибудинкових та прилеглих територій від будматеріалів, дров, гілля, трави тощо. А також провести впорядкування територій кладовищ.

У разі недотримання правил благоустрою населених пунктів громади, винні особи будуть притягнуті до відповідальності!

Лише разом ми зробимо нашу громаду чистою, привабливою та комфортною для проживання та відпочинку!

Адже чиста громада — це показник культури мешканців, які проживають у ній!