З ДНЕМ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ!

Дата: 23.06.2021 10:35

Шановні колеги, державні службовці!

Щиро вітаємо вас з професійним святом – Днем державної служби!

Праця кожного державного службовця є надзвичайно важливою. Адже державні службовці є головним фактором у забезпеченні якісної та ефективної діяльності органів державної влади, тому люди, які обрали державну службу, заслуговують на глибоку повагу, адже щоденно несуть відповідальність за добробут та майбутнє нашого народу.

Саме на вас покладається велика відповідальність у вмінні реагувати на непрості виклики сьогодення. Знання і сумлінне ставлення держслужбовців до виконання обов’язків будуть стійкою опорою у справі захисту громадян та добробуту держави.

У цей день хочемо побажати вам і надалі мати заслужену шану і вдячність від людей, бути сповненими оптимізму та любові, які допомагатимуть у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку!

Нехай ваша праця буде наповнена творчим натхненням, життєвою енергією, добром, злагодою, щедрою винагородою та впевненістю в завтрашньому дні!

Бочечківський сільський голова Віктор БОРОШНЄВ та старости