СИСТЕМА ХАРЧУВАННЯ ПОЗИТИВНИМ ЧИНОМ ВПЛИВАЄ НЕ ТІЛЬКИ НА БАЖАННЯ ВІДВІДУВАТИ ШКОЛУ, АЛЕ Й НА РІВЕНЬ ЗНАНЬ ВЗАГАЛІ

Дата: 24.06.2021 10:15

Про це заявила Перша леді України Олена ЗЕЛЕНСЬКА під час виступу на Всеукраїнському Форуму «Україна 30. Здорова Україна»

«Ми всі хочемо для наших дітей кращого майбутнього, тому всі опікуємося їхньою освітою. Ми, дорослі, багато розмовляємо про новітні освітні програми, про перспективи розвитку науки, про методологію та підходи, але ми дуже часто забуваємо про те, що в першу чергу впливає на якість навчального процесу – про енергію та здоров’я дитини. Саме на ці дві складові впливає харчування. Трішки статистики: за даними ЮНІСЕФ аналіз освітніх програм у 52 країнах світу довів, що навіть існування системи харчування позитивним чином впливає не тільки на бажання відвідувати школу, але й на рівень знань взагалі», – розповіла Олена Зеленська.

Вона зазначила, що, згідно з дослідженням, діти демонстрували вищі бали за когнітивні, математичні та мовні тести.

«Це доводить те, що просто існування системи шкільного харчування – це вже прорив. І давайте будемо чесними – в нас є привід для оптимізму», – підкреслила Перша леді.

За матеріалами: https://www.facebook.com/Forum.Ukraine30