Забезпечення права дитини на виховання в сімейному оточенні - одне з головних завдань у формуванні розвитку громад
З метою організації взаємодії органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування з питань захисту прав та законних інтересів дітей, 25 червня 2021 року начальник відділу-служби у справах дітей виконавчого комітету Бочечківської сільської ради Світлана ГРАЧЕНКО взяла участь в нараді за участю начальника служби у справах дітей Сумської обласної державної адміністрації Юрія КАЛІНОВСЬКОГО на тему: «Організація взаємодії місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування щодо захисту прав та законних інтересів дітей», яка відбулась в приміщенні Конотопської районної державної адміністрації.
На нараді було наголошено, що одним із основних завдань у формуванні стратегії розвитку громад в області є забезпечення захисту прав дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, зокрема, забезпечення права дитини на виховання в сімейному оточенні.