«Живи та міцній, українська державо»

Дата: 29.06.2021 11:02

«Живи та міцній, українська державо»

Під таким гаслом 28 червня в селі Козацьке відбувся святковий концерт присвячений 25-й річниці Конституції України та Дню молоді. З вітальним слово до жителів громади звернувся Бочечківський сільский голова Віктор Борошнєв та за активну участь у громадському житті громади, сумлінну творчу працю, відданість справі, ініціативність, вагомий внесок у виховання молодого покоління та з нагоди 25-ї річниці Конституції україни та Дня молоді грамотами сільського голови нагородив: Кузьмич Марію – керівника гуртка «Вокальне мистецтво» Центру дитячої та юнацької творчості, Лебідь Богдана – директора Козацького сільського будинку культури, Лук’яненко Тетяну – педагога- організатора  Козацького НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ» Бочечківської сільської ради, Артеменка Павла – капітан футбольної команди «Козацьке». Для присутніх заходу лунали пісні у виконанні солістів Козацького СБК: Ірини Зимовець, Надії Артеменко, Сергія Руденка, Софії Зимовець, Дарини Артеменко та народного аматорського вокального ансамблю «Козачаночка».

Після завершення концертної програми відбулась запальна дискотека. Усі присутні отримали незабутні враження та позитивні емоції.

Фото без опису                            Фото без опису