Вітання Бочечківського сільського голови Віктора БОРОШНЄВА з Днем молоді

Дата: 27.06.2021 09:42

Шановна молодь Бочечківської громади!

День молоді – свято всіх, хто відчуває себе молодим не лише за віком, а й душею.

Дорогі юнаки та дівчата! Ви заслуговуєте на те, щоб вами пишалися. Ви сміливі, розумні, амбітні, сильні, творчі та запальні, вмієте чесно та впевнено відстоювати свої права. Ми, дорослі, високо цінуємо ваше прагнення наполегливо крокувати до своїх вершин, бути успішними, щасливими та відповідальними за власну долю та долю своєї Батьківщини.

Тож будьте здорові і щасливі! Нехай ніколи не вичерпається ваш оптимізм, творча енергія, віра в добро та удачу! Нехай прекрасні роки молодості дадуть вам заряд позитивної енергії, подарують вірних друзів.

Бажаємо вам успіхів, ясних цілей і завзятості в отриманні знань, активної життєвої позиції, затребуваності і самореалізації.

Залишайтеся молодими, любіть життя! Прагніть до нових перемог і звершень. Зі святом!

Бочечківський сільський голова Віктор БОРОШНЄВ та старости