КНП «Бочечківська АЗП-СМ» Бочечківської сільської ради запрошує жителів громади на вакцинацію від COVID-19!

Дата: 30.06.2021 11:55

У контексті перемоги над пандемією ми часто чуємо поняття «колективного імунітету». Він виникає, коли у більшої частини населення виробляється стійкість до вірусу внаслідок уже пережитого інфікування або вакцинування. Щоб досягти цього потрібно вакцинувати щонайменше 70% населення. Коли цей поріг вдасться подолати, очікується, що люди зможуть повернутися до нормального життя.

Бочечківська АЗП-СМ запрошує мешканців громади на вакцинацію від COVID-19!

Вакцинація проводиться в приміщеннях Бочечківської та Козацької       АЗП-СМ за попереднім записом в амбулаторіях за телефонами:

Бочечківська АЗП-СМ – 0967116787;

Козацька АЗП-СМ – 0961602539.

Пам’ятка-запрошення на вакцинацію:

1. Щеплення можуть зробити громадяни старше 18 років, які не мають медичних протипоказань, та ті , хто не мав контакту з хворими на ГРВІ протягом останніх 14 днів.

2. Протипоказання: алергічні реакції на попередні щеплення від інших інфекцій, тяжкі алергічні реакції в анамнезі, будь-які захворювання в гострому періоді, загострення хронічних захворювань, вагітність та період лактації.

3. Перед вакцинуванням проти Covid-19 особливої підготовки не потребується.

4. Після вакцинування необхідно дотримуватися маскового режиму та всіх правил карантину.

5. Всю додаткову інформацію можна отримати за телефоном 0800201373(контактцентр) та у свого сімейного лікаря.

Усі щеплення є добровільними й безоплатними.

Вакцинація – єдиний дієвий спосіб уберегтися від інфекційних захворювань і запобігти розвитку небезпечних ускладнень, які можуть стати причиною інвалідності та навіть летального результату!

Вакцинація – це захист!