Бочечківська громада впевнено продовжує процес щеплення від коронавірусної інфекції

Дата: 30.06.2021 14:24

За інформацією комунального некомерційного підприємства «Бочечківська АЗП-СМ» від початку кампанії з вакцинації, підготовка до якої розпочалась в лютому 2021 року,  установа централізовано отримала 120 доз вакцини Astra Zeneka проти COVID-19 та 100 доз КОРОНАВАК вакцини для профілактики інфекції.

Станом на 30 червня 2021 року вакциною Astra Zeneka щеплено 120 людей. КОРОНАВАК вакциновано 100 жителів громади, з них – 48 мешканців отримали другу дозу.

Працівників закладів освіти громади вакциновано Pfizer-BioNTech.

Всього на території громади щеплено 220 осіб.

Зазначимо, що всі медичні працівники пройшли відповідну підготовку щодо техніки проведення щеплення, правил утилізації використаного матеріалу та надання невідкладної допомоги у разі виникнення негативних наслідків після вакцинації.