Днями в селі Духанівка Бочечківської ОТГ розчистили від зарослів прибережну смугу річки Щімля і завезли туди пісок

Дата: 01.07.2021 12:09

В час карантину люди майже не подорожують і не їдуть відпочивати далеко від рідного дому. Тому виникає необхідність і бажання відпочити на місці, біля місцевих водойм. Тим більше це не вимагає значних коштів.

У Бочечківській громаді офіційно відсутні визначені місця масового відпочинку на воді, які б відповідали Правилам охорони життя людей на водних об'єктах України.

Однак є місця біля водойм, де люди проводять свій вільний час.

Одним з таких місць є прибережна смуга біля річки Щімля в с.Духанівка.

За ініціативи керівництва Бочечківської громади та завдяки небайдужому ставленню жителя громади, постійного мецената, засновника ТОВ АФ «Козацька» Віктора Григоровича ГАЛИ до благоустрою територій в громаді, на цьому тижні була облаштована зона відпочинку на березі річки Щімля.

Крім облаштування безпосередньо зони відпочинку, на березі річки зробили також зручний під’їзд, а саме вирівняли дорогу, що після весняних паводків стала незручною. Віктор Григорович надав техніку для розгортання ґрунту на під’їзній дорозі, організував завезення піску та його розгортання вздовж прибережної смуги.

Відтепер люди будуть відпочивати, насолоджуватись комфортним та приємним відпочинком на березі річки і на ділі відчувати, що і влада громади і меценати дійсно турбуються про людей. Не на словах, а на ділі...